Malonu, kad apsilankėte SILBERG puslapyje. Džiaugiamės, galėdami Jums pristatyti mūsų įmonės veiklą ir produktus.
Pagrindinė SILBERG veikla – fasado apdailos plytelių, dirbtinio akmens bei detalių pagal individualius užsakymus gamyba. Esame vienintelė kompanija Lietuvoje, gaminanti fasado apdailos plyteles, atkartojančias bet kurias originalias klinkerio plytas ar plyteles.

SILBERG prekinio ženklo klinkerio plytelės plačiai naudojamos fasadų ir vidaus apdailai, sienų restauracijai, įvairių dekoratyvių elementų kūrimui ir t.t. Šios plytelės yra gaminamos, naudojant aukščiausios kokybės žaliavas ir technologijas bei išlaikant rankų darbo tradicijas. Plytelės išsiskiria itin aukšta kokybe: yra tvirtos, ilgaamžiškos, atsparios aplinkos temperatūros pokyčiams ir mechaniniam poveikiui. Jų storis – 17 mm, mažas vandens įgeriamumas (iki 4,5%). Plytelės vizualiai nesiskiria nuo originalios klinkerio plytos ir atitinka visas technines charakteristikas, keliamas fasado apdailos bei klinkerio plytelėms. Šios išskirtinio dizaino fasado plytelės atrodo natūraliai, kuria malonų akiai estetinį vaizdą, yra lengvos bei paprastai montuojamos.

Dėl ilgalaikės 8 metų darbo patirties ir begalės bandymų esame sukaupę plačią plytelių spalvų gamą. Mūsų įmonės specialistai atsakingai ir kruopščiai parinks apdailos plytelių spalvą pagal Jūsų pateiktą spalvos pavyzdį ir patenkins ypatingus jūsų pageidavimus.

SILBERG taip pat gamina įvairius dirbinius iš betono. Individualiai aptarę konkrečias, Jums rūpimas idėjas ir detales, pagal Jūsų pateiktus brėžinius pagaminsime originalius gaminius iš betono: įvairią mažąją architektūrą, fasado architektūrinius elementus, dekoratyvinius gaminius, vazas, stalus, suolus ir t.t.

Jūs būsite visada svarbus klientas mūsų įmonei, kad ir kokia būtų Jūsų  užsakymo apimtis. Siūlydami išskirtinę produkciją, Jus aptarnausime profesionaliai ir kompetentingai. Jūsų sumanymus įgyvendinsime greitai, tiksliai ir kokybiškai. Mūsų gaminamos fasado plytelės, kita produkcija bei teikiamos paslaugos patenkins net ir išrankiausius Jūsų poreikius. Išsirinkdami SILBERG , kad būtų įgyvendintos Jūsų ypatingos architektūrinės idėjos, priimate teisingą sprendimą.